HİZMETLERİMİZ - AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI

AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI

Ağırlığı veya ölçüleri itibariyle taşınması mümkün olmayan gabari dışı yüklerin lojistiğinde özellikli Lowbed ,Sal Kasa , Jumbo Araçlarımız ile öncü araç eşliğinde mümkün olan emniyetli ve en kısa sürede, karayolu ve Deniz Yolu kullanarak varış noktasına ulaştırılma işlemi. Bu taşıma hizmeti, müşteri talebi doğrultusunda sigortalama, depolama ve montaj hizmetleri ile desteklenmektedir.

Medetoğulları Uls.Taş.Ve Nak.Ltd.Şti. ihtiyaç duyacağınız ekipman yol ve fizibilite hizmetlerini en yüksek kalitede sizlere sunabilmekte ve taşıma hizmetlerimiz müşterimizin talepleri doğrultusunda sigortalama, depolama ve montaj hizmetleri ile desteklenmektedir. Ve ayrıca Firmamızın Ağır Nakliyeciler derneği üyeliği aktif olarak devam etmektedir.

Nerede Bize İhtiyaç Duyarsanız!

Proje Taşımacılığı olarakda piyasada bilinen Ağır Yük Taşımacılığı hizmetlerimizde işin can alıcı noktası önceden yapılan Planlama ve detaylarında gizlidir. Ağır yüklerin demontajı, yüklenmesi, güzergahının belirlenmesi, güvenliği, sigortası, aktarma noktaları, taşıma tiplerinin belirlenmesi, yükü hedefe ulaştırmak ve yerinde montajını sağlayarak teslimatı gerçekleştirmek gibi detaylar ve bunlarında alt detaylarının olduğu kompleks bir taşıma tipidir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BAZI SEKTÖRLER

 • retail svg icon

  TEKSTİL

 • food and beverage svg icon

  PERAKENDE ÜRÜNLER

 • retail svg icon

  PETROL & GAZ

 • retail svg icon

  İNŞAAT

 • food and beverage svg icon

  PAKETLENMİŞ ÜRÜNLER

 • retail svg icon

  İŞ MAKİNELERİ