Taşımacılıkta - Global Lojitik Çözümleri

HAKKIMIZDA

TAŞIMACILIKTAN ÇOK DAHA FAZLASI...

Medet Proje, 2004 yılında İstanbul merkezli olarak Ömür Dış Tıc. Ltd. Şti. ismiyle kurulmuştur. Şirketin kuruluş amacı Azerbaycan, Türkmenistan ve İran’ dan polietilen ve ham demir getirerek Türkiye pazarına satmıştır. Sonrasında talep doğrultusunda Ford Transit, Traktör, Mobilya ve Yedek parça ihracatları yaparak devam etmektedir. Şirket 2017 yılında Lojistik sektörüne girerek şirket ismini MEDET PROJE LOJİSTİK & DIŞ TIC. LTD. ŞTİ. olarak değiştirmiş ve emin adımlarla devam etmektedir.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Karayolu ile Multi-modal taşımacılık, perakende ve otomotiv lojistiği gibi kara endüstrisine özgü lojistik çözümlerinde geniş bir deneyime sahibiz.


 • Dünya Çapında Faaliyetlerimiz
 • Profesyonel Personelimiz
 • Uçtan Uca Çözümlerimiz
 • Esnek Hizmetlerimiz

EMNİYETLİ ve GÜVENLİKLİ

Tüm Hizmetlerimizde önce emniyet bizim için önemlidir. Hem çalışanlarımızın emniyette olması hemde taşınan ürününüzün güvenli bir şekilde ulaşacağı yere ulaşması birinci önceliğimizdir.

Değişen dünya dinamiklerine göre Proje ekibimiz güvenli güzergahlar üzerinde sürekli çalışmakta ve seyir halindeki bir taşımanın dahi güzergahı değişen durumlara göre değiştirilebilmektedir.

MULTI-MODAL TAŞIMA HİZMETLERİ

 • DÜNYA'NIN HERYERİNE ZAMANINDA ULAŞIM

  Baştan yapılan planlamaya sonuna kadar sadık kalmak bizim için bir iş etiğidir. Beklenmedik durumların hızlı çözümü ve plana sadık kalma personelimizin güzergah hakkında çok detaylı bilgilendirilmesi sayesinde ve yılların deneyimi ile sorunsuz bir şekilde yönetilmektedir.

 • UÇTAN UCA ÇÖZÜM ÜRETME

  Tüm Güzergah, bekleme ve geçiş noktaları önceden planlanır ve tüm ihtimaller masada konuşularak müşteri bilgilendirilmesi yapılır.

 • UYUMLU ÇALIŞMA

  Ekip koordinasyonu ve Müşteri ekip uyumuda maksimum seviyede önem taşımaktadır.